Open klasse Gem dubbel 50+ Vrijdag

Open klasse Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Middag

4e in poule Open klasse Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Middag
Bekijk begeleiders

Uitslag

Vrijdag 17 januari
0
REEK 1
0
SKINLO 1
0
SET '77 1
4
VALKENSWAARD 1
1
DE KIENEHOEF 1
3
ZALTBOMMEL 1
3
DE HOPBEL 1
1
DE PEPPELIEREN 1
Vrijdag 10 januari
0
SKINLO 1
0
SET '77 1
0
REEK 1
4
VALKENSWAARD 1
3
DE PEPPELIEREN 1
1
DE KIENEHOEF 1
Vrijdag 3 januari
1
ZALTBOMMEL 1
3
DE PEPPELIEREN 1
0
SET '77 1
4
REEK 1
3
DE KIENEHOEF 1
1
DE HOPBEL 1
0
VALKENSWAARD 1
0
SKINLO 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Open klasse Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Middag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SKINLO 10000000
2.VALKENSWAARD 1440015115
3.DE HOPBEL 1530213713
4.DE PEPPELIEREN 1531113713
5.REEK 151228128
6.ZALTBOMMEL 14112797
7.DE KIENEHOEF 141035115
8.SET '77 151043173

Begeleiders (1)