Open klasse Gem dubbel 50+ Vrijdag

Open klasse Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Middag

3e in poule Open klasse Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Middag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Open klasse Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Middag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VALKENSWAARD 1660023123
2.DE HOPBEL 1640217717
3.DE PEPPELIEREN 16312131113
4.DE KIENEHOEF 16213101410
5.REEK 161239159
6.ZALTBOMMEL 161147177
7.SET '77 161145195